Alfa

Pradedant nuo pradžių, reikėtų pasakyti, jog šio filmo anonsas tikrai labai sudomina ir labai smagiai pakviečia kartu išgyventi nepaprastą, įdomią ir žmonijai svarbią istoriją, nusikeliant į labai labai senus laikus. Žiūrint filmą pačioje pradžioje apima jausmas, jog visus anonse matytus gražiausius epizodus pamatysi filmo pradžioje. Visgi gerai, kad taip nėra.

Na istorija, kaip ir žadėta, tikrai ne paprasta ir įtraukianti. Pritrūksta tik šiek tiek daugiau nenuspėjamumo ir kažko ko galbūt nesitikėtum ar kas intriguotų labiau. Siužetas vystosi gana paprastai ir tarsi aišku kaip kas po ko bus. Tačiau greta viso to, viską atperka šiokia tokia drama, gražūs vaizdai ir pakankamai gera vaidyba, nors štai dėl vaizdo efektų kai kur galima būtų ir sudvejoti, tačiau juk ne tai šiame filme svarbiausia. Bet štai video montažą drąsiai galime pagirti.

Iš esmės tai gražus, jaudinantis ir įkvepiantis filmas, kurį verta pamatyti su visa šeima. O žmogaus ir šuns (vilko) draugystė visada buvo kažkas fantastiško ir neįtikėtino. Kelionė nuo pačios šios draugystės pradžios, įspūdingos aplinkos apsuptyje yra puikus reginys, vertas mūsų dėmesio.
Pats filmas nėra nei puikus nei prastas, jis tiesiog geras. Vertiname 8 iš 10.