Geriau Negu Geras klubas – tai inovatoriškų žmonių kolektyvas, įkurtas dar 2001 m. Kovo mėnesį, turintis unikalų požiūrį į gyvenimą bei laisvalaikį. Mes gyvename savu ritmu ir savita, itin pakilia nuotaika. Mes organizuojame pramogas, vakarėlius, renginius, keliaujame, žaidžiame žaidimus, žiūrime filmus, sportuojame ir svarbiausia – bendraujame. Taip pat susipažįstame, atrandame bei palaikome vieni kitus. GNG klubas skatina pozityvumą, draugišką ir harmoningą atmosferą, drauge kupiną energingo ritmo ir jaunatviško veržlumo ir visai nesvarbu Tavo amžius. Mes raginame žmones daugiau bendrauti, susipažinti, kurti bei mažiau laiko praleisti virtualioje erdvėje. Visai tai pakeisti gyvu dialogu ir malonia veikla.
Mes vertiname kiekvieną akimirką ir stengiamės džiaugtis gyvenimu šiandien. Kasdien atrandame ir pajaučiame kažką naujo ar pamiršto seno. Mes prieš rutiną ir standartus, mes sakome TAIP galimybėms ir gyvenimui!
Priimame visokio stiliaus, tipo žmones. Palaikome ir skatiname asmenybių unikalumą, esame prieš patyčias. Turime humoro jausmą, esame nostalgiški.
Mes taip pat rašome straipsnius, apžvalgas, kuriame, fotografuojame, filmuojame, dalyvaujame įvairioje veikloje, palaikome kūrėjus, žmonių savitumą ir taip išreiškiame savo unikalų požiūrį, kuris skatina į pasaulį pažvelgti kiek kitaip.
Klube ne vienas atrado artimų sau žmonių: kas draugų, kas tiesiog pažįstamu, o kas ir antrąsias puses. Viskas kas vyko, vyksta ir vyks – įtakoja mūsų gyvenimus, todėl stengiamės tai pakreipti pozityvia linkme.
Per visą klubo gyvavimo istoriją nutiko labai daug dalykų. Visa istorija, įvykiai, žmonės, fotografijos, video, kinas, muzika, informacija yra saugomi klubo nostalgijos archyve.
Nestabdyk ir junkis prie mūsų! Čia nėra nei blogo oro, nei blogo metų laiko, čia yra tik mūsų veržlus gyvenimo ritmas, kuris gyvas visada, ištisus metus, visą parą.

Klube Tu gali:
*Atsipalaiduoti
*Pramogauti
*Būti savimi
*Susirasti draugų
*Išsakyti visas mintis ir idėjas bei jas įgyvendinti
*Įgyvendinti svajones
*Sudalyvauti įdomiuose projektuose
*Jaustis svarbiu ir reikalingu
*Išmokti ko nors naujo
*Lavinti savo kūrybiškumą bei fantaziją
*Išsikalbėti
*Gauti psichologinę pagalbą ir ramybę
*Atrasti save
*Socializuotis
*Išmokti bendradarbiauti
*Išmokti organziuotumo
*Išmokti kurti