Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas

Kuo toliau tuo daugiau sulaukiame naujų lietuviško kino projektų. Vieni jų geri, kitai nelabai, tačiau visgi labai smagu jog jų yra ir laikas nuo laiko pažiūrėti savo gimtąja kalba sukurtų filmų. Taigi šįkart lyg ir romantiška, lyg ir linksma, lyg ir kažkur pažįstama istorija, į kurią nesunku įsijausti, o jautresniems žiūrovams net rasti ir dėl ko paliūdėti. Kad ir ko šiame filme bebūtų – visgi labiausiai tai yra komedija, kupina daugybės gyvenimiškos ironijos ir gero humoro. Būtent pastarasis ir yra tai kas šioje juostoje dominuoja.

Neperpasakojant istorijos ir siužeto vingių, galime paminėti jog Benas, kurį vaidina Justinas Jankevičius visaip stengiasi susigrąžinti mylimąją ir tai nusprendžia padaryti per septynias dienas. Deja vietoj to jog ją susigrąžintų jis kaskart situaciją vis pablogina ir čia labiau parodoma ko nereikėtų daryti norint susigrąžinti prarastą meilę. Bet būtent todėl viskas tik dar labiau juokinga.
Įvairios kvailos situacijos į kurias pakliuvęs Benas, kartu su prietranka draugeliu Rokeliu, tik dar viską labiau sujaukdavo, o žiūrovą žinoma prajuokindavo. Tiesa pats Beno vaidmuo Justinui labai tiko, nes vietomis jis praktiškai vaidino patį save.

Visi pagrindiai istorijos dalyviai savo vaidmenis atliko gana gerai, buvo įdomūs, spalvingi ir įvairūs. Tiesa gal tik Atėnės vaidmuo atrodo kiek neišbaigtas ar tyčia prislopintas nenorint užgožti pagrindinio veikėjo, tačiau kai kurios scenos suvaidintos tikrai gerai. Dažnai kritikuojama lietuviška vaidyba, bent jau šiuo atveju nepaveda, gal tik Justino vaidmuo sudaro įspūdį jog jam užteko būti tiesiog savimi ir pernelyg stengtis net nereikėjo. Tačiau tik jis pats žino kaip viskas buvo ir gal tai tik įspūdis.

Žinoma kino kūryba juda pirmyn ir kaskart galime matyti jog lietuviškas kinas nestovi vietoje ir tiek garso tiek vaizdo pateikimas darosi vis labiau kokybiškas, tiesa čia lieka dar ir meninis perteikimas, montažas, kameros darbas. Pastarieji apsektai, šioje kino juostoje nenuvilia ir išpildyti gerai. Filme galime išgirsti ir puikių muzikinių kūrinių ir pamatyti gerai žinomų veidų.

Filmas „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“ nėra labai įspūdinga kino juosta, tai lengvas, paprastas filmas, kuris labiau tinka nuotaikai pakelti ar pusiau ramiam savaitgalio vakarui. Istorija nėra labai įdomi, siužetas gana paprastas, tačiau ko jau ko, bet gero humoro čia apstu, o jį galima pamatyti ir smulkiose detalėse ar antrame plane. To čia netrūksta ir tai gana įdomu, stebint filmą galima pasijuokti ne tik iš pagrindinio siužeto, bet ir iš jį supančių detalių. Apskritai filmas pašiepia ir ironiškai pažvelgia į porelių santykius ir viso to saldžiąją pusę, kuri susprogsta kaip muilo burbulas. Iš šio apsekto žvelgiant kiek liūdna, tačiau jei pagrindiniams istorijos veikėjams visgi linksma – vadinasi nėra ko liūdėti.

Nuotaikingas ir smagus, tačiau nepakankamai įdomus.
Vertiname 8 iš 10.