Laukiamiausi 2017-ųjų metų kino filmai

Mes kaip vieni didžiausių kino fanatikų, žinoma turime ir savo laukiamiausiųjų sąrašą. Į sąrašą pateko tie patys pačiausi, kurių labiausiai laukiame ir tai nereiškia jog kiti nepatekę filmai yra kuo nors prastesni. Laukti šiais metais tikrai yra ko ir bent keletas kino juostų tikrai turėtų palikti didžiulį įspūdį. Filmus pateikėme atsitiktine tvarka.

1. Taigi pirmasis sąraše „Lego Betmenas“ (angl. „The Lego Batman Movie“). Lego be to, kad yra kokybiškas ir įdomus konstruktorius, greta visuomet turėjo labai gerą, gyvenimišką ir su šiek tiek sveikos ironijos humoro jausmą. Pirmoji dalis ne tik puikiai pašiepė mūsų visuomenę, turėjo pamokančią istoriją, bet kartu buvo ir puikus reginys (turintis ir gerą įgarsinimą ir garso takelį), kuris tikrai nėra skirtas vaikams ar vien tik jiems. Šįkart Betmenas, pasirodęs ir pirmąjame filme, beje turintis ir savo kompiuterinius žaidimus – atsiduria ir pirmojo plano vaidmenyje ir šįkart viskas suksis aplink jį. Kaip ir įprasta pagrindinis veikėjas mokės pasijuokti ne tik iš mūsų visų, bet ir iš savęs, bus skoningai pasišaipoma iš vienišojo šikšnosparnio kasdienybės, kurioje gal kažkas atpažinsime ir save. Tikrai atrasime kažką matyto, patirto ir artimo sau. O dėl to tik dar juokingiau. Jau dabar kūrėjų pasidalinami trumpi video filmukai pralinksmina ir pakelia nuotaiką. Šio filmo labai laukiame ir salėje sėdėsime vieni pirmųjų su didžiausia popkornų dėže.

2. „Karibų Piratai 5: Salazaro kerštas“ (angl. „Pirates Of The Caribbean 5 Dead Men Tell No Tales“) – apie šį filmą komentarų turbūt nereikia, kas matė – tas laukia, laukia labai ir net nereikai sakyti kokie geri buvo ankstesni filmai, kai kurie iš jų užkopę į pačias aukštumas ir gavę daugybė įvertinimų. Šįkart viskas turėtų būti ne ką blogiau. Vėl pamatysime patį Džeką Sperou, kitus senus ir naujus veikėjus ir pati istorija vėlgi bus pilna spėlionių, paslapties, nuotykių ir žinoma puikiausio humoro. Oda vėl bėgios šiurpuliukai, o kino teatro kėdės virpės nuo garso efektų. Karibų piratai tai filmai, kurie turbūt puikuotųsi pirmose mūsų topo vietose ir jie žinoma to verti.

3. „Greiti ir įsiutę 8“ (angl. „Fast and Furious 8“) – nieko sakyti čia nereikia. Filmas senai tapęs klasika, kurį galima žiūrėti vėl ir vėl. Greiti įsiutę, tai šeima, kuri nejučiomis jau tapo kaip sava, tai filmas kupinas gero humoro, nuotykių, super automobilių ir įtempto siužeto. TOdėl pamatytį aštuntąją dalį tiesiog būtina.

4. „Gražuolė ir pabaisa“ (angl. „Beauty and the Beast“) – kas gi nežino šios garsios pasakos, kuri ne vieną įkvėpė tikėti, jog ne grožis meilėje svarbiausia. Visi skaitėme, visi girdėjome ir kaip gi galime nenorėti pamatyti šio filmo, kurpino vaizdo ir garso efektų, puikaus garso takelio ir užburiančios pasakos. Taip, mes žiūrėsime ir mėgausimės.

5. „Žmogus-voras: grįžimas namo“ (angl. „Spider-man: Homecoming“) – ei juk tai žmogus voras po galais. Viena šauniausių istorijų, žinoma dar nuo vaikystės. Ir šįkart proga viską išgyventi dar kartą iš naujo ir vėlgi kitaip. Puiki proga jaunajai kartai susipažinti su pusiau žmogumi, pusiau voru. O ar minėjome Robert Downey? Taip, jis vaidina šiame filme. Dėl to viskas tik dar labiau „nerealu” ir nepakartojama.

6. „Nuostabioji moteris“ (angl. „Wonder Woman“)  Ir kas gi nenori pamatyti nuostabios moters, apie kurią filmą režisavo moteris? Žinoma, kad visi nori. Komiksai valdo ir vėl!

7. „Galaktikos Sergėtojai 2“ (angl. „Guardians of the Galaxy 2“) – na daug pristatinėti šio filmo nereikia, jis turi daugybę gerbėjų, o tie kurie nematė pirmos dalies – užsimanys ją pažiūrėti. DAug nutykių, veiksmo ir gero humoro.

8. Zero 3 – Galime Zero filmus mėgti, galime jų nekęsti, tačiau abejingiems likti turbūt tikrai neišeis. Kaip ir ankstesniuose filmuose, taip ir šiame žadama intriguojanti, paini istorija, kur ko gero išlaikys intrigą iki pat galo. Kai kurie nemėgsta tokio lietuviško kino dėl daugybės necenzūruotų išsireiškimų, kurie beje labai pagyvina filmą emocionaliai ir viskas atrodo dar labiau tikra. Šįkart susidursime su Lietuvos politika, elitu, žiniasklaida ir rasime labai daug aktualijų ir to kas artima mums patiems. Pirmi du filmai savo laiku buvo geri, tad kodėl šįkart turėtų būti kitaip?

9. „Kingsman: Auksinis ratas“ (angl. „Kingsman: The Golden Circle“) – pirmoji dalis buvo linksmas ir savitas filmas, pilnas gerų aktorių, antroji dalis turėtų būti taip pat visai neblogas reginys. Pagyvensim- pamatysim.

10. „Mumija“ (angl. „The Mummy“) – Nuotykiai kartu su Tom Cruise ir Annabelle Wallis. Reginys kupinas veiksmo, nuotykių ir specialiųjų efektų.

11. Na taip, mes netilpome į dešimtuką, bet visgi norime paminėti dar vieną filmą, tai „Kongas: Kaukolių sala“ (angl. „Kong: Skull Island“) – Tai tikrai ne paskutinis filmas, kurį norime pamatyti šiais metais ir jų yra kur kas daugiau nei vienuolika. Ir visgi kongas, sala, nuotykiai ir mistika. Pažįstamas jausmas, kurį norisi patirti ir vėl? O taip.

Ak, kažką pamiršome? Ne, tiesiog nutarėme, kad užteks. Filmų laukia nemažai ir įvairių, jei Jūsų laukiamo filmo nėra sąraše, tai ne todėl, kad jis to nevertas, o todėl, kad galbūt mes jo neįvertinome. Metų gale žinosime kas buvo verti laukimo, kas nelabai, o kas be reikalo nepateko į laukiamiausiųjų sąrašą.
P.S. mes žinome jog straipsnio viršelis yra iš filmo „Teisingumo lyga“ (angl. „Justice League“). Ir taip, šis filmas taip pat vertas dėmesio 😉