Man esi viskas / Apžvalga

„Man esi viskas” – tai filmas sukurtas pagal rašytojos Nicola Yoon „New York Times” bestselerį „Viskas, viskas” („Everything, Everything”). Juosta pasakoja apie Medelina, mergaitę, dėl savo ligos, negalinčią išeiti iš namų, praleidusią visą savo gyvenimą uždarytą nuosavame name bei Olį, atsikrausčiusį gyventi kaimynystėje vaikiną, kuris sujaukia visa harmonija ir apverčia visą istoriją aukštyn kojomis.

Filmas labai gražus, kameros ir montažo darbų rezultatas pateiktas skoningai, subtiliai. Čia yra kur palepinti akis, o patys aktoriai ir juos supanti aplinka dvelkia prabanga, sterilumu ir atrodo jog viskas apgalvota iki smulkmenų.
Pati istorija rodos paprasta ir aiški, tačiau tuo pat metu slepią vieną didelę intrigą, o mažesnių pasitaiko viso filmo metu. Girti jį galima už ramų, skaidrų, aišku pateikimą, kuomet dėmesio neblaško jokie papildomi ir galbūt nereikalingi vaizdai ar siužeto detalės. Čia vyrauja harmonija, nėra jokio rasizmo ir filmas toks kokia ir jo istorija. Tai tas atvejis kai siužetas ir filmo pateikimas tobulai dera kartu.

Visi turime savų paslapčių, jų turi ir Medelinos mama, kurios iš pat pradžių galime ir neįtarti. Tačiau ji intrigą išlaiko iki reikiamo momento ir mes užgniaužę kvapą ir stebėdami filmą net nenujaučiame kas yra kas iš tiesų, nors siužetui besivystant ir galime įtarti kuo viskas gali baigtis.
Tačiau intriga išlaikoma ir tai yra nemažas pliusas pačiam filmui.

Aktoriai, na jie taip pat labai gražūs ir išpildo savo vaidmenis pilnai. Čia mus įtikina ir Medelinos kuklumas ir Olio veržlumas bei išradingumas. Ganėtinai gerai savo vaidmenis atlieka ir kiti kino aktoriai, kurių beje yra ne daug. Ši istorija apsieina su sąlyginai simbolišku aktorių skaičiumi ir čia tikrai svarbu ne kiekybė, o kokybė.

Garso takelis puikus, emocingas ir puikiai tinka šiam filmui. Gražūs aktoriai, skoningi bei gražūs vaizdai, puikiai pateikta istorija, tai viskas ko reikia vėlyvam vakarui kine.
Vertiname 8.5 iš 10.