Kokia veikla užsiima Geriau negu geras klubas?

Geriau negu geras klubas organizuoja bei padeda organizuoti renginius, vakarėlius, išvykas, susitikimus, pažintis ir daugelį kitų pramoginių veiklų. Organizuojami atviri ir uždari įvairaus tipo bei dydžio renginiai. Skatiname žmones bendrauti, pramogauti, susipažinti. Užsiimti mėgiama veikla ir prisidėti prie jos organizavimo, pasitelkti fantaziją bei kūrybą, lavinti savo įgūdžius ir išmokti gyventi kitaip, pozityviau ir linksmiau. Organizuodami įvairaus tipo pramogas, siekiame išjudinti ir užsiimti prasminga bei įdomia veikla ne tik jaunimą.

Kokiame mieste vystoma veikla?

Klaipėdoje, visame pajūryje. Tačiau įvairiais sezonais bei ypatingais atvejais trumpam persikeliame ir į kitus miestus. Pasitaiko atvejų kai vakarėlis suorganizuojamas pvz. sostinėje.

Kokių privilegijų turi GNG klubo nariai?

Klubo nariai turi išskirtines teises patekti į uždarus vakarėlius. Jie pirmi gauna kvietimus ir užsitikrina vietą riboto dalyvių skaičiaus renginiuose. Kai kurios pramogos organizuojamos tik klubo nariams.

Kaip tapti GNG klubo nariu?

Užpildyk klubo nario anketą, kurią rasi čia.

Kur sužinoti apie būsimas GNG klubo pramogas?

Skiltyje kas vyksta. Spausk čia.

Kokios yra mėgstamiausios klubo pramogos?

Kinas, žaidimai, vakarėliai, šokiai, muzika, kelionės, iškylos, vandens pramogos, sportas, turizmas ir daugybė kitų.

Ar galiu pasiūlyti savo pramogas?

Taip. Tai gali padaryti čia.

Kokios yra klubo sėkmės istorijos?

Jų yra daugybė. Žmonės čia susipažino ir susipažįsta,randa draugų, kai kurie ir antrąsias puse, ima draugauti, sukuria šeimas. Kiti smagiai leidžia laiką, padeda organizuoti ir dalyvauja daugybę metų organizuojamuose renginiuose ar vakarėliuose. Turime įvairių tradicijų, kurias puoselėjame, išlaikome nostalgišką nuotaiką kartu pridėdami vis kažką naujo. Turime nemažą foto bei video archyvą, esame sukaupę neįkainojamą patirtį.