Gelbėtojai / Apžvalga

Komedija „Gelbėtojai“ neabejotinai yra šios vasaros perliukas. Na bent jau vienas iš jų. Tai puiki komedija lengvam, šiltam vasaros vakarui, su puikia kompanija. O tuo paties pavadinimo serialo gerbėjai tiesiog negali jo nepažiūrėti. Puiki nuotaika garantuota. Na nebent esate tikrai paniuręs ir humoro jausmo neturintis žmogus bei gražūs vaizdai, įdegę kūnai ir pakili atmosfera, kurią lydi nuostabus garso takelis – jums yra svetimi. Tuomet tikrai neikite. O visiems kitiems šį filmą rekomenduoju aš ir gng klubas. Nes tai yra būtent tai kas mus „veža“. Į tokį filmą tiesiog negalėjome nenueiti ir apie jį neparašyti būtų buvę tikrai keista.

Filmas turi mažų ir didesnių klaidelių, tokių kaip vienoje scenoje putlutis Ronis (akt. Jon Bass) pasirodo su plaukai apaugusiais speneliais, o kitoje scenoje jau nebe (depiliacija?) arba visi veikėjai, o ypač moteriškos lyties nuolat dirba ir gelbėja skęstančiuosius su dailučiu makiažu, kuris nei kiek nepakinta net išsimaudžius jūroje, o ir oda lieka sausa. Na žinoma tai galima interpretuoti įvairiai bei atleisti, tai juk komedija ir tai gali būti kaip nuotaiką pakeliantis elementas. Kaip ten bebūtų, šis filmas žiūrisi tikrai smagiai ir vertas vasaros filmo titulo. O kūrėjai tikrai labai puikiai atitaikė laiką kada jį pristatyti. Vasara tik įsibėgėja ir būtent tokio kino mums reikia būtent šiam laikotarpiui.

Siužetas. Na jis gal iš dalies ir nujaučiamas, tai tikrai primena serialo „Gelbėtojai“ motyvus, tačiau tai pačios istorijos nei kiek nepablogina. O kad lengvai pasišaipoma iš serialo matosi nuo pat pradžių. Net ir pagrindinių veikėjų vardai identiškai sutampa. O sutampa ne tik vardai, bet ir išvaizda. Ji labai gretima mūsų kažkadaise favoritais tapusiems veikėjams, kuomet bent aš, prisitaisęs pilną lėkštę braškių su pienu, skubėdavau vakare žiūrėti šio serialo. Tai dvelkia nostalgija ir visa tai prisiminti šiuolaikiškai, kad ir per humoro prizmę – yra tikrai kažkas ypatingo. O humoras, na jis tikrai sveikas, smagus ir tikrai buvo vietų kuriose buvo galima skaniai pasijuokti.

Gražūs kūnai, puiki kalifornijos paplūdimio atmosfera ir tikrai labai gražiai sumontuotas filmas. Žinoma vietos, kuriose neaišku kaip veikėjas pasielgs – tiesiog praleidžiamos. Tarkim vieną akimirką kažkokiam veikėjui baigiasi pistolete kulkos ir stebi ar jis tą pistoletą numes ar įsidės, tačiau tai nedetalizuojama ir tiesiog rodoma tolimesnė scenos eiga bei veiksmas vyksta lyg to ką tik nebūtų buvę. Visos smulkmenos tiesiog praleidžiamos. Bet jau kaip ir minėjau – tai juk komedija. Čia nereikia kažko ieškoti, daug gilintis, čia reikia mėgautis tikrai kur akis paganyti turinčiu, gražiu kinu. Tiesa filmo anonsas kaip dažnai būna visiškai neatskleidė pačio filmo. Ir būtent šįkart filmas jį pranoko.

Aktoriai kaip Dwayne Johnson ar Zac Efron jau turi sau užsitarnavę gana nerimtų personažų įvaizdį ir labai smagu jog jie moka pasijuokti iš savęs bei savo treniruoto kūno ir visą tai paversti sveiko humoro doze. Tuo pačiu jie tikrai puikiai atlieka savo vaidmenis ir yra šios srities profesionalai. Filme tikrai smagiai pasirodo ir nuotaiką pakelia Jon Bass, o merginos Kelly RohrbachIlfenesh Hadera, Alexandra Daddario, Priyanka Chopra – filmą tikrai papuošia ir būdamos tokios skirtingos – įtiks kiekvieno vyriškos lyties atstovo skoniui. O ir vaidina jos tikrai gerai ir linksmoms scenoms suteikia ugnelės, o atmosfera tampa įkaitusi ir be galo linksma. Žinoma kaip ir buvo žadėta, filme pasirodo David Hasselhoff ir Pamela Anderson. Tiesa pastaroji pasirodo – švelniai tariant epizodiškai. O štai dviejų Mičų susidūrimas visai smagus, ypač pasibaigus filmui ir jau važiuojant titrams.

Garso takelis. O taip, jis tobulas, jis nuostabus, jis labai geras! Tai tik dar labiau pakelia ūpą ir sustipriną teigiamą, vasariškos nuotaikos atmosferą. Čia skamba gausybė smagių ritmų, nuo kurių tikrai širdis ima plakti greičiau, o kūnas nori judėti. Už tai ši kino juosta gauna dar papildomų pliusų, kurie tikrai verti būti teigiamai įvertinti. Visa tai verta išgirsti, pamatyti ir pajausti.

Ar eitume dar kartą? Tikrai taip! Vertinimas? 9 iš 10.