Plėšriosios paukštės ir fantastiškoji Harlė Kvin

Na pagaliau ir fantastiškoji Harlė Kvin turi savo filmą. O ji tikrai fantastiška, ypač kai ją vidina išties puiki aktorė Margot Robbie. Būtent ji, šiam vaidmeniui tinka, galima sakyti, idealiai. O ar atskiras, tik jai skirtas filmas, pavyko, čia jau kitas klausimas. Tačiau pati veikėja yra tikrai charizmatiška, turinti savo šarmo, turinti ką pasakyti, padaryti ir tikrai unikalų, savitą stilių. Tokie veikėjai visada įdomūs, prikaustantys ir nepaliekantys abejingų.

Tačiau, kad ir kokia žavinga būtų Harlė ar Margot, filmas jos pilnai neišpildo, siužetas kiek nuvilia ir palieka jausmą, jog buvo galima padaryti tikrai geriau. Na tikrai turint tokią veikėja, galima padaryti neįtikėtinai gerą istoriją, su galimai legendiniais tapsiančiais dialogais, frazėmis, puikiomis veiksmo scenomis ir pribloškiančiais spec. efektais. Bet va kažkas ar paskubėjo ar patingėjo, o gal filmą kūrė ne tie kam reikėjo ir išėjo kaip išėjo. Kažkas visgi giria šį filmą, kažkam jis patiko. Jis puikus tik dėl Margot Robbie, nuo kurios negali atitraukti akių, ar dar dėl to, jog visą filmą kažko lauki. Tik va jam perkopus į antrą pusę, supranti, kad nieko tokio čia i nesulauksi…

Šarminga veikėja, nešarmingame, kvailokame siužete, kuris atodytų skirtas mažoms mergaitėms. Na nors ir Harlė yra vėjavaikiška veikėja, visgi filmas nėra skirtas vaikams (filmas N-16 cenzo), ar išimtinai tik jiems. Tai nėra mergaitiškas filmas, tad kodėl jis bando būti toks? Jei „Savižudžių būrio“ istorijoje trumpas Harlės pasirodymas buvo kaip skanus desertas, tai visas filmas apie ją tėra trys kugelio su grietine porcijos. Nieko įmantraus. O ir siužetas šokinėja laiku, nieko jame praktiškai neįvyksta. Pasirodo blogiukas, su savo nepaaiškinamu žiaurumu. Ir apskritai visi veikėjai atsiranda iš niekur, tarsi mes juos jau turėtume žinoti.O ir plėšriosios paukštės kartu kažką nuveikia tik filmo pabaigoje.

Kaip bebūtų, kai kurie dialogai tikrai smagūs.

Kalbant apie gerąją pusę, tai įdomi mintis ta, jog Harlė vietomis pasakoja istorija iš šono, tiksliau ji užima pasakotojos vaidmenį ir taip netgi valdo patį siužetą, vietomis atsukdama atgal ir papasakodama kas ir kaip, nes mes kai kur tikrai nepagauname kampo. O čia ji pasakodama savo stiliumi, šiek tiek gelbėja patį filmą. Na dar filmui netrūksta spalvų, įterpiamas atrakcionių parkas, visi tie kostiumai ir panašiai. Kaip bebūtų, kai kurie dialogai tikrai smagūs. Dar tikrai geras yra garso takelis, geras montažas, aktorių vaidyba, na ji tokia gera, bet nepaliekanti įsimintinų jausmų.

Apibendrinant, tai reiktų sakyti, jog filmą reikia pamatyti dar kartą, nes kol kas jausmas toks, tarsi esi kažko negavęs, kažko nesupratęs. O gal filmas visgi tikrai neišbaigtas? O tai žinoma šiek tiek nuvilia. Nors tiesą sakant pats filmo anonsas nieko gero taipogi nežadėjo. Tad gavau tai, ką ir numaniau.

Vertinimas 7.5 iš 10.