Šeimos žmogus / Apžvalga

Šeimos žmogus – tai jausminga ir kupina santykiais paremtų emocijų drama, apie tarp darbo ir šeimos laviruojantį darboholiką, kurio pasirinkimai tiesiogiai įtakoja šeimos gyvenimą. Uždarbis aprūpina šeimą finansiškai, tačiau tuo pat metu šeimos nariai netenka laiko ir skiriamo dėmesio. Kas svarbiau: pinigai ar laikas kartu?

Filmo siužetas gana tradicinis, kuomet daugiau ar mažiau gali tikėtis kas po ko nutiks ir ką mums norės tuo pasakyti. Tik vietomis žiūrovas kiek paerzinamas ir truputėlį būna neaišku kuo viskas pasibaigs. Kaip bebūtų – filmas paveikia žiūrovo emocijas ir kai kurie tikrai išspaus ašarą. Ir viskas dėl mokėjimo sužaisti emocijomis. Dėl pasakytų frazių ar parodytų veiksmų. Visgi tai drama, drama, kurią turėtų pamatyti kiekvienas karjeroje paskendęs žmogus.

Žinoma labai gudru buvo pagrindiniam vaidmeniui paskirti Gerardą Butlerį, tai iškart trukia būsimo žiūrovo akį bei sudomina. Šis aktorius mums jau senai „kažkur“ matytas ir savas, jo vaidyba mažų mažiausiai gera ir filmui prideda nemažai vertės. Prie aktorystės meno iš esmės padirbėta neblogai. Galime būti įtikinti natūralumu ir nejučiomis įsijausti į dramatišką istoriją.

Garso takelis puikus, emocingas ir padeda įsisiūbuoti bei prasiskverbti emocijoms. Vaizdas, garsas, žodžiai – jei mėgstate dramas ir išspausti vieną kitą ašarą, o gal tiesiog leisti sau pamąstyti – filmas kaip tik jums. Galiausiai tai pamokanti istorija.
Vertinimas 7.5 iš 10.