Žaisliukai suaugusiems

Kalbant apie geriausias šios vasaros komedijas – galime pridėti dar vieną filmą. Taip, būtent šį filmą. Isteriškai juokingas, kvailas, ironiškas, sarkastiškas ir prikaustantis dėmesį – taip trumpai būtų galima apibūdinti šią, tikrai nestandartinę kino juostą. O nestandartinė ji ne tik dėl lėlių ir žmonių „mikso“, bet ir dėl savito pasakojimo stiliaus, humoro ir iš koto verčiančių situacijų. O tai beabejo yra gerai. Tai kažkas smagaus, kitokio ir sudominančio.

Tai kažkas smagaus, kitokio ir sudominančio.

Ne visiems patinka Mapetai, ne visiems apskritai patinka lėlės, kalbančios ir dainuojančios lėlės. Paprastai visa tai dedikuojama vaikams, tačiau ne šį kartą… Šįkart tai skirta suaugusiems ir išskirtinai jiems, tai kas vyksta kai nemato vaikai. Šis filmas kitoks ir jį verta pažiūrėti, jei ne dėl geros humoro dozės, tai bent jau dėl to, kad pamatyti kiek darbo įdėjo kūrybinė komanda ir kaip visgi gerai ji praleido laiką, būtent to kūrybinio proceso metu. Tai galime pamatyti tuomet, kai jau pabaigoje rodomi titrai.

Mes galime kalbėti jog istorija paprasta, vietomis lėkšta, galbūt kažkam netiks ir esamas humoras. Tačiau pasijuokti iš savęs ir gyvenimo yra kur ir kaip. O filmas geras, tikrai geras. Įtraukia ir sudomina. Tampa nesvarbu kiek subtilus pats pasakojimas ar juo labiau visi kiti antraeiliai dalykai, kaip kad efektai ar garso takelis. Nors pastarasis visgi visai neblogas.

Smagi gero filmo ir laiko dozė užgožia visus esamus trūkumus ir tiesiog nebsureikšmini nieko, net ir pačių aktorių vaidybos, kuri vietomis gal vidutiniška, na bet kaip jau sakiau – to pakanka. Nėra reikalo kažkur kabinėtis, nes filmas yra toks koks ir turi būti tokio tipažo filmas. Beje be komedijos čia galime rasti ir detektyvą ir veiksmą ir šiek tiek trilerio. Kalbant dar apie aktorių vaidybą, tai Melissa McCarthy vaidina labai gerai. Ji tikrai sugeba prajuokinti. Smagu išvysti ir Elizabeth Banks, savotiškai, bet labai mielai suvaidina ir Maya Rudolph. Kiti aktoriai atsiskleidžia mažiau. Žinoma kalbu tik apie žmogiško pavidalo aktorius, nes lėlės visos suvaidino be priekaištų!

Istorijos išpildymas galbūt ir galėtų būti kiek geresnis ir labiau intriguojantis ar nesnupsėjamas, tačiau kaip ir sakiau, tai tiesiog tampa ne taip svarbu ir toks kinas žiūrisi tiesiog gerai bei priverčia atsipalaiduoti ir mėgautis. Verčiau pažiūrėti patiems, o jei jau matėte – galbūt norėsite pamatyti ir dar kartą. Reikia juk kartais pasijuokti ir iš kvailesnio ar tiesmukesnio humoro. Tikrai reikia.
Vertiname 8.7 iš 10.