Pirmasis išvalymas

Tiesą sakant filmo idėja atrodo visai šauni ir daug žadanti, sukelia intrigą ir žada patirti siaubą. Juk visgi tai siaubo trileris. Tačiau nei siaubo nei intrigos čia nėra ar jei ir yra, tai labai, labai mažai. Keletas įdomesnių ar įtraukiančių istorijos vingrių ar vos kelios kiek baisesnės scenos – visumoje nublanksta. Na gal kažkam siaubą sukelia, klounais apsirengę veikėjai ar keletas šiurpsesnių nužudimų. Tačiau tikras siaubo žanro gerbėjas – greičiausiai lieka net nemirktelėjęs. Tai lengvas pasivaikščiojimas nežinia kodėl ir kam. Istorija neišbaigta, nuobodi ir nuvilia.

Kai siužetas nuvilia, visa kita nublanksta kartu su juo.

Pasistengus įžvelgti gerąją šio filmo pusę – galiu paminėti garso takelį. Rašydamas šią apžvalgą jo būtent ir klausau (bent jau tame stengiuosi įžvelgti kažką gero). Na taip, jis patiks ne visiems. Tačiau tai kažkas kitokio, kiek neįprasto, tačiau būtent hip hopas šiam filmui tikrai labai tinka. Smagiai žiūrisi visos tos gaujos ir tarp jų verdančios intrigos ir kiek įdomesni dialogai, o fone skambanti būtent tokio tipo muzika. Kiti personažai tiesiog bando vaidini dramą, kas jiems iš dalies lyg ir pavyksta, bet to nepakanka. Nors kai kurie aktoriai ir vaidina neprastai, visumoje niekas labiau nepasižymi ir ryškiai neįsimena.

Kinematografiškai filmas taip pat vidutinybė, o tokį filmą žiūrint namuose – greičiausiai išvis užmigsite ir tikrai nežiūrėsite dar kartą. Taip, tai ne tas filmas, kurį norėtųsi žiūrėti antrą kartą, bet vienąkart jį pamatyti visai įdomu. Na bent pakankamai įdomu. Pakankamai, kad neužmigti ir ištverti iki pabaigos.
Tikiu, kad kažkas tirkai nesutiks ir kad kažkam šis filmas tikrai patiko ar patiks ateityje. Aš kol kas galiu girti tik garso takelį: štai „Dazz Band – Let It Whip“ daina skamba tikrai puikiai. Na dar galime pagirti įspūdingesnius kostiumus ir originaliai atrodančius pačius įvairiausius istorijos dalyvius, kad ir tuos kurie tiesiog šmėžteli tolumoje.

Kai siužetas nuvilia, visa kita nublanksta kartu su juo ir net vidutiniški aktoriai visa tai gelbėja tik iš dalies. Kyla klausimas kodėl toks filmas išvis pasiekia kino teatro ekranus? Galbūt taip taikomasi į kitokį skonį ir gal tokio skonio žiūrovų visgi yra. Na ši juosta nesukelia pasipiktinimo. O bent jau tai yra gerai. Dar kartą pagiriame garso takelį bei originaliai atrodančius istorijos veikėjus ir lekiame žiūrėti geresnių kino filmų.
Vertinimas 6 iš 10.