Šnipas, kuris mane išdūrė

Jei ilgai nedvejojant ir išart reikėtų įvardinti geriausią šios vasaros komediją, tai tikrai būtų šis filmas. Ši kino juosta tikrai žiūrisi labai smagiai, įtraukia ir prajuokina. O pagrindinės dvi veikėjos viską atlieka beveik tobulai. Tiek kaip aktorės, tiek kaip veikėjos jos pasirodo labai gerai ir tikrai nustebina. Teigiamai žinoma. Kalbu aišku apie Mila Kunis ir Kate McKinnon.

Užteks jei pasakysiu, kad viskas tiesiog šaunu?

Pykti arba pasijuokti galima šiame filme ir iš to, kaip juostos pradžioje vaizduojame Lietuva, kurioje ir vyksta keletas pirmųjų siužeto įvykių. Nežinia kodėl ir kam viskas vaizduojama būtent taip: ar tai humoras ar tai nežinojimas kokia visgi toji Lietuva, o gal bandymas parodyti ją kaip labai atsilikusią valstybę. Žinoma, tai tik detalė, bet man kaip Lietuvos piliečiui, tai visgi įstrigo. Čia norisi ir kritikuoti ir iš visko pasijuokti. Bet nesileisime į kalbas šia tema. Gerai?

Pradėkime nuo to, kad filmas suteikia ne vieną juoko dozę ir labai puikiai suderina humorą ir veiksmą. Net nebežinai ką ir žiūri, ar tai veiksmo filmas ar komedija. Žinoma tai abu viename ir tai yra puiku, nes vienu metu tai ir įdomu ir juokinga, tad nuobodžiauti tiesiog nėra kada. Kitaip tariant, filmas tikrai įtraukia ir sukelia daug įvairių emocijų. Sakyti turbūt ir nereikia, kad toks ir turi būti geras filmas.

O kaip gi visa kita: siužetas, istorija, aktorių vaidyba, garso takelis? Užteks jei pasakysiu, kad viskas tiesiog šaunu? Ne? Tai kalbant plačiau galima pasakyti, jog nors siužetas ir gali būti beveik nuspėjamas – jis visvien įdomus, įtraukiantis, nenuobodus, turintis savo prieskonį ir pačiai istorijai išties nieko netrūksta. Nekimbant prie kiek keistoko kai kurių aktorių elgesio ar vaidybos, galime pagirti juos už puikų darbą. O kaip visuomet žavingai atrodanti Mila Kunis, drąsiai gali vaidinti kątik trisdešimties sulaukusią merginą ir tai jai puikiai sekasi. Nors ar gali būti kitaip? Visgi Kate McKinnon pasirodo kiek ryškenė ir charizmatiškenė ir tikrai vietomis labai stipriai prajuokina. Jos vaidyba šioje komedijoje atlikta labai gerai.

Norisi išskirti ir garso takelį, kuriame vyrauja pačio įvairiausio žanro muzika: nuo nostalgiją keliančių Scorpions, Orchestra Jerry Wilton iki Armin Van Buren, Britney Spears ar tiesiog šiuolaikiškų ir veiksmo filmui tinkančių šokių muzikos ritmų, o gal tiesiog aštuonių bitų Happy birthday kūrinio. Tai tiesiog būtina išgirsti. Visi kūriniai savaip nuostabūs ir šį filmą padaro tik dar šaunesniu.
Visumoje viskas teisiog puiku ir dera tarpusavyje.
Vertinimas 9,5 iš 10.