Žudiko asmens sargybinis

Žudiko asmens sargybinis (Hitman’s Bodyguard) tikrai yra vienas geresnių šiais metais pasirodžiusių filmų. Tai kinas, kuriame nenuobodžiauji nė akimirkos. Gausybė veiksmo, dar daugiau puikaus humoro, o aktoriai, garso takelis ir pats siužetas – tiesiog pritrenkiantys. Ši kino juosta verta kiekvieno išleisto cento už įsigytus bilietus ir šį filmą drąsiai galima eiti žiūrėti ir dar kartą.

Istorija paradoksiška: asmens sargybinis (akt. Ryan Reynolds) ir samdomas žudikas (akt. Samuel L. Jackson) dideli priešai, kuriu kasdienybė ir darbo metodai stipriai kertasi ir prieštarauja vienas kitam. Paradoksas būtent tame, kad nuo žudikų saugančiam asmens sargybiniui būtent ir tenka saugoti patį žudiką. Čia ir prasideda visas įdomus, kuomet veikėjai ima pažinti vienas kito asmenines savybes, gyvenimo būdą, darbo metodus ir siužetui besivystant papildo vienas kitą. Tai pačiai istorijai suteikia daug šarmo ir be galo įdomu stebėti jų kandžius, kupinus humoro dialogus, kurie tobulai įsipina į veiksmo sūkurį.

Ko gero nė nereikia sakyti jog tokie aktoriai kaip Samuel L. Jackson, Salma Hayek, Ryan Reynolds bei Gary Oldman vaidina nepriekaištingai, yra charizmatiški, labai talentingi ir patyrę kino vilkai. Čia šių aktorių susidūrimas kiek netikėtas, tačiau būtent dėl to stebinantis, žavingas ir verčiantis stebint filmą dar labiau juo mėgautis. Kadangi tai veiksmo komedija, šie ir kiti filmo aktoriai sugeba tikrai stipriai prajuokinti daugybę kartų viso filmo metu. Netrūksta čia ir pamąstyti verčiančių frazių, užuominų ir idėjų.

Filmo vizualizacija ir veiksmo kupinos scenos tikrai gali nunešti stogą. Čia nenuobodu ir yra džiaugsmo akims viso filmo metu. Gausybė įvairiausių automobilių, kurie verčiasi, dūžta, sprogsta tiesiog miesto gatvėse. Viso filmo metu netrūksta įtraukiančio veiksmo. Veiksmą papildo puikus humoras ir atvirkščiai. Visa tai atvaizduojama puikiai vaizdo ir garso efektais, tai papildant puikiu garso takeliu. Jis tikrai puikus, jis ksambėjo gariai ir efektingai, jis tiesiog super!

Taip, garso takelis yra fantastiškas. Čia skamba odą virpėti priversiančios dainos, nauji ir seni, labai gerai žinomi hitai, o taip pat ir puikiai priderinti veiksmo scenų garso takelio skambesiai. Kai kurias dainas atliko pats Samuel L. Jackson. Prikibti ne tik nėra prie ko, bet ir galima skirti pati aukščiausia įvertinimą. Taip, taip tai stiprus dešimtukas, kurio nusipelno kiekvienas skambesys ir muzikinis kūrinys bei jų visuma, kuri nuolat stebino ir stebino.

Bendrai filmas tiesiog nunešė stogą ir nustebino visokeriopai. Kitaip sakant – viskuo, kuo tik gali nustebinti filmas. Čia nieko nesinorėtų nei pridėti nei atimti, viskas atlikti tobulai ir tik labai labai ieškant kabliukų gal ir galima būtų jų rasti.

Vertiname 9.8 iš 10.