Overdrive. Greičio įkaitai

Greitis, automobiliai, veiksmas, merginos, muzika, pavojus ir nenuspėjamas siužetas – tai „Overdrive. Greičio įkaitai“. Filmas gali kiek priminti Greitus ir įsiutusius ir tas jausmas ne atsitiktinis, čia savo pirštus prikišo būtent šio filmo autoriai. Jiems tai gavosi puikiai. Šaunus filmas, kuris ypač patiks karštą kraują turinčiam jaunimui bei jaunatviško veržlumo pilniems žiūrovams, o jei jums nesvetimas impulsyvus ritmas, geras humoras, automobiliai bei seksualūs kūnai – tuomet tai filmas, kurio jūs ir ieškote nuotaikingam vidurvasario vakarui. Minėjau puikų puikų ir nenuspėjamą siužetą?

Sakykit ką norit, filmas pavykęs, jis žiūrisi lengvai, smagiai, įdomiai, istorija įtraukianti. Iš pirmo žvilgsnio jis atrodo labai paprastas ir gali pasirodyti ir prastas. Bet tai tik klaidinga pradinė nuomonė, siužetui rutuliojantis nejučiomis įsitrauki ir mėgautis kiekviena filmo akimirka. Kritikos ši istorija galėtų sulaukti tik iš itin subtilių dramų mėgėjų, kuriems svetimas jaunatviškas veiksmas, skambant puikiam garso takeliui. O tokių filmų reikia, į kuriuos eini tiesiog gerai praleisti laiko. Toks būtent ir yra „Overdrive. Greičio įkaitai“.

Jei jau labai norėtume prie kažko prikibti, tai galėtume analizuoti aktorių vaidybą, filmo pateikimą ar įvairias kitas smulkmenas. Tačiau mes kabinėtis nenorime, nes viskas atlikta pakankamai gerai, pakankamai tiek, jog to užtenka, kad liktume patenkinti ir net nedvejotume jog veltui išleidome pinigus. Taip, automobiliai kažkodėl, nepaaiškinamai visuomet užsidega, taip – aktoriai kai kur, galbūt lengvai „išsisuko“. Bet ar dėl to mums mažiau smagu? Ar reginys nebuvo vertas kino ekranų? Tikrai ne.

Nevyniojant žodžių į vatą tiesiog pagirsime puikų, įtraukiantį siužetą, gražiai atrodančius aktorius, žinoma seksualiąją Ana de Armas, puikų, lydintį garso takelį, gerą montažą ir tiesiog puikų reginį, kuris įtraukia, intriguoja, sudomina ir yra praktiškai nenuspėjamas. Taip sugeba nustebinti ir likti patenkintiems. Rekomenduojame pamatyti, pasimėgauti ir įvertinti.
Mūsų vertinimas 9,5 iš 10.